Strona: Konferencja "Innowacje w Edukacji" w Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie / Koło naukowe Inżynierii Medycznej x-med

Konferencja "Innowacje w Edukacji" w Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie

2023-12-12

30 listopada 2023 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w Konferencji "Innowacje w Edukacji" w Szkole Podstawowej nr 2 w Łańcucie. Nasze koło naukowe prezentowało fascynujące aspekty związane z jego działalnością oraz drukiem 3D, zdobywając ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i włączyli się w nasze interaktywne stoisko. To było inspirujące doświadczenie edukacyjne!